Platnosci

Aceptujemy następujące sposoby płatności:

Przedpłata przelewem lub kartą kredytową

W trakcie procesu składania zamówienia klient będzie miał możliwość zapłaty przez internet bądź kartą kredytową, bądź też przelewem za pośrednictwem systemu obsługiwanego przez serwis Payu.

Aktualnie dostępne są 23 bramki bankowe, przekierowywujące bezpośrednio do strony logowania wybranego przez Państwa banku. Gdy określonego banku nie ma na liście, należy wybrać opcję "Przelew bankowy".

Przelewy dokonywane są transakcjami online - księgowanie wpłat odbywa sie automatycznie i nie są potrzebne żadne potwierdzenia. Czas księgowania wynosi od kliku minut do godziny. W szczególnych przypadkach czas może wydłużyć się do kilku godzin (dotyczy to głównie transakcji za pomocą kart kredytowych i płatniczych), zaś w przypadku opcji "Przelew bankowy" do kilku dni roboczych - w zależności od banku. W takim przypadku istnieje oczywiście mozliwość przyspieszenia wykonania przez nas zlecenia - wystarczy wówczas przysłać na nasz adres mailowy potwierdzenie dokonania przelewu (zazwyczaj jest to plik PDF) - do pobrania w każdym banku po zrealizowaniu wpłaty.


Płatność gotówką

Dostępna po wcześniejszym uzgodnieniu, w siedzibie naszej firmy w Rzeszowie, przy ul. Reformackiej 6.

Zwroty należności

Zwroty należności za zlecenia anulowane można otrzymać, przesyłając maila na adres firmy. W temacie wysłanej wiadomości prosimy wpisać "Anulowanie zlecenia", zaś w treści maila podać informacje, z jakiego powodu zwrot ma zostać dokonany, dane kontaktowe, a także nr konta, na które ma wpłynąć zwracana kwota.

Wszelkie zwroty należności są realizowane do 14 dni roboczych. Anulowanie zlecenia opłaconego przelewem bądź kartą obciążone jest opłatą z tytułu kosztów administracyjnych w wysokości 30zł netto. Zwracana suma zostanie pomniejszona o powyższą kwotę.

Faktura

Faktury są wystawiane w momencie pakowania towaru i wysłane wraz z paczką na adres dostawy przesyłki.

© 2012 Drukarnia w Internecie. Wszelkie prawa zastrzeżone